• TEATR W PRZEDSZKOLU

• W piątek 18.02.2022 r. odwiedzą nas aktorzy Teatru KURTYNA z Krakowa. Przedstawią oni dzieciom spektakl profilaktyczny pt. „Z miłości do serduszka”.

Teatr "Kurtyna" jest jednym z najstarszych, a na pewno najbardziej znanym teatrem profilaktycznym w Polsce. Założony 20 lat temu przez Macieja Berniak, istnieje nieprzerwanie do dzisiaj, realizując przedstawienia i warsztaty profilaktyczne na terenie całej Polski.

Przedstawienie, z którym do nas przyjadą jest zabawną lekcją prawdziwej wiedzy o zdrowiu i dobrej kondycji fizyczno-psychicznej człowieka. Najmłodsi widzowie poznają tajniki stosowania zdrowej diety, wpływu zajęć ruchowo-sportowych na stan zdrowia, niepożądanych skutków wszelkich szkodliwych dla człowieka uzależnień.

„Z miłości do serduszka” to przede wszystkim świetne, pełne muzyki, ruchu i barwnych kostiumów przedstawienie, które powstało z miłości do widza.

Spektakl opłacony ze składek na RADĘ RODZICÓW.

• IDZIEMY DO KINA

• W czwartek 10.02.2022 r. po śniadaniu nasze przedszkolaki pójdą do kina DELFIN w Ustce na film pt. „O czym szumi las?”.

A oto jego fabuła: Las Huckybucky to przyjemne miejsce do życia dla wszystkich zwierząt. Wśród nich jest całkiem spora grupa myszy, którym wtórują Mikołaj Myszowspinacz i Morten Myszodrewniak. Zwierzęta chcą wprowadzić ustawę o życiu wszystkich zwierząt w zgodzie i zaprzestaniu zjadania się nawzajem.

Bilety opłacone ze składek na radę rodziców.

• DELFINKI idą do szkoły

• W środę 3.02 dzieci z grupy IV DELFINKI wezmą udział w zajęciach lekkoatletycznych w Szkole Podstawowej nr 2 w Ustce.

Po zajęciach zwiedzą całą szkołę w ramach dni otwartych dla przedszkolaka.