• TEATR W PRZEDSZKOLU

• W czwartek 15 lutego nasze przedszkole po raz kolejny odwiedzą aktorzy z poznańskiego Teatru Krokodyl. Tym razem wystąpią dla naszych przedszkolaków ze spektaklem pt. „Kopciuszek”.

Opłacone ze składek na radę rodziców.

• KARNAWAŁ W PREDSZKOLU

• We wtorek 13 lutego nasze przedszkolaki będą bawiły się na BALU KARNAWAŁOWYM!

Bal będzie prowadzić animator, w tym dniu będzie również fotograf, który będzie robił dzieciom zdjęcia w ich karnawałowych kreacjach. 😊

• POCIĄG DO KULTURY

• Nasz tegoroczny POCIĄG DO KULTURY rusza już w najbliższy poniedziałek! Ten pociąg to coroczny plebiscyt Bałtyckiej Galerii Sztuki Współczesnej. Udział w niej biorą wszystkie chętne placówki edukacyjne ze Słupska i Ustki. W ramach tego projektu BGSW dzieci odwiedzają Galerię Sztuki, gdzie z przewodnikiem oglądają aktualną wystawę (np. malarstwa czy rzeźby), a później uczestniczą w warsztatach plastycznych. Naszym „przewodnikiem” w tym roku będzie pani Weronika Teplicka.

W poniedziałek 12 lutego o godzinie 12.00 na wyprawę do Galerii wybiorą się dzieci z grupy IV SYRENKI, a w następny poniedziałek – 19 lutego – z grupy III MUSZELKI.