• Tropami zwierząt

• W piątek 12 stycznia po śniadaniu nasze przedszkole odwiedzą pracownicy Słowińskiego Parku Narodowego. Przeprowadzą oni z dziećmi zajęcia edukacyjne pod hasłem „Tropami zwierząt”. W nich przybliżą przedszkolakom świat zwierząt leśnych: różne gatunki, ich warunki życia, strategie na przetrwanie zimy i sposoby, jakimi my ludzie możemy im w tym pomagać.

• ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

• Już niedługo rozpoczniemy kolejną zbiórkę ELEKROŚMIECI!

Serdecznie zachęcamy do wzięcia w niej udziału.

Przynosić można wszelkie sprzęty elektryczne: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP. – słowem: wszystko od niepotrzebnych telefonów komórkowych po akumulatory, pralki czy lodówki, ale również kable, wtyczki, baterie itp.

Sprzęt zostawiać można na podwórku przedszkolnym – na ławkach lub przy wiacie śmietnikowej – w terminie do 24.01.2024 r.

Dokładne informacje (szczegółowy spis zbieranych sprzętów i partnerzy akcji) pod linkami:

RODZAJE_SPRZETU_ELEKTRYCZNEGO_I_ELEKTRONICZNEGO.pdf

Informacja_na_edziennik_i_strone_internetowa_2023.pdf

• Zbliżają się Święto Babci i Święto Dziadka!

Oto harmonogram występów poszczególnych grup:

- grupa I BURSZTYNKI – piątek 26 stycznia o godzinie 15.00

- grupa II ZŁOTE RYBKI – wtorek 23 stycznia o godzinie 15.00

- grupa III MUSZELKI – czwartek 25 stycznia o godzinie 15.00

- grupa IV SYRENKI – środa 24 stycznia o godzinie 15.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkie babcie i dziadków na występy swoich wnóków! 😊