• Wycieczka I i II grupy

• W piątek 23.09.2022 r. przedszkolaki z grupy I BURSZTYNKI i II ZŁOTE RYBKI po śniadaniu pojadą ciuchcią na Wydmę Orzechowską.

Oprócz spaceru i zabaw na świeżym powietrzu przewidziany jest również czas na piknik w Zapadłem.

• BĄDŹMY BEZPIECZNI

•   W poniedziałek 19 września nasze przedszkole odwiedzi pan policjant – dzielnicowy, sierżant sztabowy Paweł Badowski.

Spotka się z dziećmi ze wszystkich grup, aby porozmawiać z nimi na temat konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa w ruchu ulicznym, w trakcie zabaw na świeżym powietrzu, w sali, itp.

• SPRZĄTANIE ŚWIATA

• W piątek 23 września dzieci z grup starszych: III MUSZELKI i IV DELFINKI wezmą udział w Akcji Sprzątania Świata.

Akcję organizuje Urząd Miasta Ustka, a jednocześnie jako przedszkole dołączyliśmy do "29.Akcji Sprzątanie świata – Polska 2022” organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia.

Nasze przedszkolaki będą porządkowały teren plaży i promenady od latarni do starej muszli koncertowej (tj. do wyjścia na duży parking). Każde dziecko wyposażone będzie w rękawiczki jednorazowe i worki na śmieci.

W tym samym dniu dzieci z grup młodszych włączą się do akcji sprzątając teren w okól naszego przedszkola.

Udział w sprzątaniu naszego miasta poprzedzony będzie oczywiście przybliżeniem dzieciom w trakcie zajęć w przedszkolu zagadnień ekologicznych, ale i wszystkich rodziców gorąco zachęcamy do rozmów z dziećmi w domu na temat ekologii i jej znaczenia dla dobra i zdrowia nas wszystkich

• Dzień Przedszkolaka

• Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka we wtorek 20 września po śniadaniu dzieci z grup: III MUSZELKI i IV DELFINKI będą miały zorganizowane zabawy na terenie usteckiego Ośrodka Sportu i Rozwoju.

W tym samych dniu dzieci z grup młodszych: I BURSZTYNKI i II ZŁOTE RYBKI obchodzić będą swoje święto na terenie przedszkola w zabawach zorganizowanych przez swoje nauczycielki.

• ZEBRANIE

• Rodziców dzieci ze wszystkich grup serdecznie zapraszamy na ZEBRANIE ORGANIZACYJNE.

Odbędzie się ono w środę 7.09.2022 r. o godzinie 16.00. Rozpocznie się od spotkania ogólnego z panią dyrektor, a później odbędą spotkania z nauczycielkami w poszczególnych salach.

Do zobaczenia!

• WITAMY, ZACZYNAMY!

• Rozpoczynamy nowy rok szkolny - 2022/2023!

Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki do wspólnej zabawy i nauki!!!