• Mali ekolodzy

• W piątek, 21 kwietnia 2023 roku nasze przedszkolaki wezmą udział w V edycji ogólnopolskiej akcji "SprzątamyDlaPolski".

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz Ministra Edukacji i Nauki.

Celem akcji jest nie tylko troska o środowisko naturalne w swojej najbliżej okolicy, ale także kształtowanie postawy proekologicznej i odpowiedzialności za wspólne dobro!

• WYCIECZKA DO SŁUPSKA

• W piątek 14 kwietnia dzieci z grup starszych: III MUSZELKI i IV DELFINKI wyjeżdżają autokarem do Słupska.

Najpierw odwiedzą słupskie Schronisko dla Zwierząt (gdzie zostawią zebrane podczas naszej zbiórki dary dla bezdomnych psów i kotów i zwiedzą schronisko), a później wezmą udział w spektaklu Teatru Władca Lalek pt. Czerwony Kapturek” (przy ulicy Arciszewskiego w Słupsku).

Autokar oraz bilety do teatru opłacone ze składek na radę rodziców.