• Drodzy Rodzice!

Tegoroczny BAL KARNAWAŁOWY dla dzieci ze wszystkich grup zaplanowany jest na piątek 4.02.2022 r.

Szczegóły na plakacie poniżej:

• TEATR W PRZEDSZKOLU

• W środę 23 stycznia o godzinie 10.30 przedszkolaki obejrzą spektakl teatralny pt. „Zimowa opowieść” w wykonaniu aktorów Teatru KROKODYL.

• SPOTKANIE ZE SŁUCHACZAMI UNIWERSYTETU III WIEKU

• POŁAWIACZ BURSZTYNU W "BURSZTYNKACH" 😊

• We wtorek 18.01.2022 r. grupę I BURSZTYNKI odwiedzi tata Małgosi – naszej 3-latki - i opowie o swoim pasjonującym hobby, jakim jest poławianie złota Bałtyku - BURSZTYNU.

Celem edukacji regionalnej jest poznawanie piękna i bogactwa przyrody swojego regionu, co pozwala tworzyć postawy proekologiczne ucząc aktywnie i bezpiecznie spędzać czas w najbliższej okolicy.

• ZŁOTE RYBKI w bibliotece

• We wtorek 11 stycznia dzieci z grupy II ZŁOTE RYBKI odwiedzą ustecką Bibliotekę Miejską. Wezmą w niej udział w zajęciach edukacyjnych w ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym oraz w ramach udziału w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 organizowanym m.in. przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

• SPOTKANIE Z LEŚNIKIEM

• W ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym we wtorek 18 stycznia nasze przedszkolaki odwiedzi leśniczka Nadleśnictwa Ustka – pani Kamila Gosztyła.

Podczas zajęć plenerowych dzieci poznają pracę leśnika, zasady ochrony przyrody oraz opieki nad ptakami i innymi zwierzętami w okresie zimowym. Wszystkie przedszkolaki dowiedzą się między innymi, jakie zwierzęta zapadają w zimowy sen oraz które można spotkać w naszej okolicy.